Op.Dr.Alper BayraktarTwiterConnect To FacebookBize ulaşın
  • OKÜLOPLASTİK CERRAHİ - GÖZ ESTETİĞİ
  • AMELİYATSIZ YÜZ GERME SON TEKNOLOJİ
  • BURUN ESTETİĞİ
  • BENLERİNİZDEN KURTULMANIZ MÜMKÜN
  • EN İYİ ESTETİK CERRAH
  • SAÇ EKİMİ BURSA
  • BURSA ESTETİK YEDİNCİ YILINI KUTLADI.
  • LİPOSUCTİOUN

Burun Estetiği (Estetik Rinoplasti)

BURUN ESTETİĞİ, ESTETİK RİNOPLASTİ, BURUN AMELİYATI, EN İYİ BURUN ESTETİKÇİ

BURUN ESTETİĞİ  ESTETİK RİNOPLASTİ

Burun Estetiği (Estetik Rinoplasti)

Burun Estetiği, Estetik Burun cerrahisi veya rhinoplasti, burun ameliyatı, burun estetiği ameliyatı , Burun,estetik,burun estetik, estetik burun, estetik burun ameliyatları, burun estetik İstanbul, burun ameliyatı videosu, burun ameliyatı bursa, tamponsuz burun ameliyatı, burun eti ameliyatı fiyatları, burun estetiği ameliyatı sonrası, canlı burun ameliyatı izle, estetik burun ameliyati, burun ameliyati izle, burun estetigi fiyatlari, erkek burun estetiği fiyatları, burun estetiği videosu, burun estetiği ücretleri, burun estetikleri, burun ameliyatlari, burun kucultme,rinoplasti, burun ameliyatı, burun estetiği ankara, burun estetiği bursa, burun ucu ameliyatı, uzun burunlu olmak, burun delikleri genişler mi, burun ucu uzun, burun ucu uzun, burun estetiği istanbul, bursa, kemerli burun ameliyatı, kemer burun, burun ucu estetiği bursa, burun ameliyatları, burun ucu düşüklüğü, bursa’ da en iyi burun estetiği yapan doktor, bursada en iyi burun estetiği yapan doktor, istanbulda en iyi burun estetiği yapan doktor, burun ucu estetiği,

Estetik burun ameliyatı, adından da anlaşılabileceği gibi Estetik Plastik Cerrah'ı uzmanlarınca yapılması gereken bir ameliyattır. Bu ameliyat, burun kemiklerinin ve burun ucunun şeklinin düzeltilmesi, burundaki kemerin giderilmesi, burun ile dudak arasındaki açının düzeltilmesi ve geniş burun kanatlarının daraltılması gibi amaçlarla yapılır. Gerekli olduğu durumlarda burnun içinde soluk alıp vermeyi engelleyen eğri kemikler de aynı anda düzeltilebilmektedir.

Burun estetiği , Rinoplasti, (Ameliyatı) Ayrıntılı Bilgi Sitesi Girişi İçin Tıklayınız.

Ameliyat Öncesi Değerlendirme:
İlk görüşmede estetik cerrahınız size burnunuzun hangi bölgesinden şikayetiniz olduğunu, nefes alıp vermekte zorluğunuz olup olmadığını soracaktır. Daha sonra burun içinin ve dışının muayenesini yapacak ve sizinle burnunuzun yeni şekli hakkındaki düşüncelerinizi tartışacaktır.

BURUN ESTETİĞİ BURSA

Doktorunuzla sizin aranızda iyi bir iletişim olması çok önemlidir. Burun kemiklerinizin ve kıkırdaklarınızın yapısı, yüzünüzün şekli, cildinizin kalınlığı, yaşınız ve beklentileriniz temel tartışma konularını oluşturacaktır. Cerrahınız kullanacağı anestezi ve ameliyat tekniğini ameliyatın yapılacağı hastaneyi, riskleri ve maliyetini size anlatacaktır. Estetik burun ameliyatı için önerilen en erken yaş, burun büyümesinin % 90'ının tamamlandığı 16 - 17 yaşlarıdır. Daha önce geçirdiğiniz herhangi bir burun ameliyatı veya başka bir ameliyat olup olmadığı, kullandığınız ilaçlar ve sigara içimi konusunda doktorunuzu bilgilendirmelisiniz. Unutmamanız geren bir diğer faktör de; rinoplasti ameliyatı burnunuza yeni bir şekil verebilir ama hayatınıza yön veremez.

Ameliyatın riskleri var mı ?
Estetik burun ameliyatı deneyimli bir cerrah tarafından yapıldığı takdirde komplikasyonlar (istenmeyen sonuçlar) çok sık görülmez. Fakat ameliyat sonucunu olumsuz etkileyen bazı faktörlerin varlığında veya kötü iyileşme durumunda komplikasyonlar ortaya çıkabilir. Yaklaşık her 10 vakanın bir tanesinde ikinci bir ameliyat gerekebilir. İkinci ameliyat daha küçük ve daha basit bir ameliyattır.

Ameliyatım nasıl olacak ?
Estetik burun ameliyatlarının tam donanımlı hastanelerde veya tıp merkezlerinde yapılması uygun olur. Ameliyat, cerrahınızın seçimine bağlı olarak lokal veya genel anestezi altında yapılabilir. Burun ameliyatlarının çoğunda kesiler burun içinden yapılır ve görünür bir ameliyat izi kalmaz. Gerekli durumlarda açık rinoplasti ameliyatı da yapılabilir. Estetik burun ameliyatında burun sırtında çıkıntı yapan fazla kemik ve kıkırdak dokuları çıkarılmakta, burun ucu yukarı kaldırılmakta ve gerekirse burun kanatları daraltılmaktadır. Ameliyat genellikle 1,5 - 2 saat sürmektedir. Ameliyat bitiminde burun deliklerine tampon konulması gerekebilir ve burun üzerine de alçı uygulanmaktadır. Ameliyat sonrası dönemde hastanın bir gece hastanede kalmasında fayda vardır. Ameliyattan 2 gün sonra burun deliklerine tampon uygulanmışsa tamponlar çıkarılır, 1 hafta sonra ise burun üzerindeki alçı çıkartılarak yerine ince bantlar konulur. Bu bantlar da burun üzerinde 1-2 hafta kaldıktan sonra çıkartılır.


Burun Estetiği (Estetik Rinoplasti) Ameliyat sonrası iyileşme sürecim nedir ?
Ameliyat sonrası dönemde gözlerin etrafında şişlik ve morluk olabilir, ancak bu en fazla 10 gün içinde düzelir. Ameliyattan sonra ilaçlarla kolayca tedavi edilebilen hafif bir ağrı olmaktadır. Hastalar burun ameliyatından 1 -2 gün sonra ayağa kalksalar bile, kan basıncını arttıran step, aerobik gibi sportif aktiviteler ve hatta başın öne eğilmesi birkaç hafta kısıtlanmalıdır. Günlük yaşam temponuza tam anlamıyla dönmeniz birkaç hafta içinde olacaktır. 8 hafta süreyle burnunuzu çarpma ve darbelerden korumanız ve güneş ışınlarına maruz kalmamanız uygun olur. İhtiyaç olduğu zaman kontak lensinizi takabilirsiniz fakat 2 ay boyunca burun sırtına temas eden gözlük kullanmamanız gerekmektedir.

Yeni görünümünüz:
Ameliyattan sonra geçen her gün burnunuz daha güzel görünmeye başlayacak ve moraliniz gittikçe yükselecektir. Ancak iyileşme yavaş ilerleyen bir süreçtir. Estetik burun ameliyatının kalıcı sonucu belki bir yıl veya daha uzun bir süre sonra ortaya çıkacaktır.

Ameliyat ile ilgili muhtemel sorunlar
Her ameliyat istenmeyen bazı durumlar ile sonuçlanabilir. Bu ihtimalleri doktorunuzla konuşmanızda yarar vardır. Doktorunuz tüm bu riskleri içeren bilgi ve onam içerikli metni sizinle paylaşacak ve ameliyat onayınızı alacaktır. Doktorunuz size bu risklerden bahsettiği zaman teker teker hepsini tartışmalısınız.

Ameliyatın Karnesi:

Anestezi şekli: Genel.

Ameliyat nerede yapılmalı: Donanımlı bir hastane ameliyathanesinde.

Ameliyat süresi: 1.5 ile 2.5 saat.

Hastanede yatış süresi: Aynı gün/bir gün sonra taburcu olunabilir.

Ameliyat sonrası ağrı – sıkıntı: Bir kaç gün hafif bir sızlama olabilir. Genellikle ağızdan alınan basit ağrı kesiciler yeterli olur.

Şişme, morarma: Şişlikler 2 gün, morluk olursa 3–7 gün arasında.

Pansuman: Varsa tamponlar ameliyat sonrası 2.  gün alınır. Alçı beş-yedinci gün çıkarılıyor.

Dikişler: Açık rinoplasty yapılmışsa burun ucunda dikişler olacaktır ,5-7 gün dikişleriniz alınır.

Ne zaman işe dönülebilir:3–7 gün.

Spor: 2 hafta sonra uzun yürüyüşler, 3 hafta sonra normal sporlar. Basket, box gibi vücut vücuda yapılan kompetitif sporlara en erken 6-8  hafta sonra başlamak doğru olur.

Son şekil: Genellikle ikinci haftada şişliklerin önemli bir kısmı gider. Ama son şekil en erken altıncı ayda ortaya çıkar. Özellikle kaşlar arasında alına doğru şişlik varsa bu bir seneye kadar devam eder.

Etiketler : Burun Estetiği, Estetik Burun cerrahisi veya rhinoplasti, burun ameliyatı, burun estetiği ameliyatı , Burun,estetik,burun estetik, estetik burun, estetik burun ameliyatları, burun estetik İstanbul, burun ameliyatı videosu, burun ameliyatı bursa, tamponsuz burun ameliyatı, burun eti ameliyatı fiyatları, burun estetiği ameliyatı sonrası, canlı burun ameliyatı izle, estetik burun ameliyati, burun ameliyati izle, burun estetigi fiyatlari, erkek burun estetiği fiyatları, burun estetiği videosu, burun estetiği ücretleri, burun estetikleri, burun ameliyatlari, burun kucultme,rinoplasti, burun estetiği, burun ameliyatı, burun estetiği ankara, burun estetiği bursa, burun ucu ameliyatı, uzun burunlu olmak, burun delikleri genişler mi, burun ucu uzun, burun ucu uzun, burun estetiği istanbul, burun estetiği bursa, kemerli burun ameliyatı, kemer burun, burun ucu estetiği bursa, burun ameliyatları, burun ucu düşüklüğü, bursa’ da en iyi burun estetiği yapan doktor, bursada en iyi burun estetiği yapan doktor, istanbulda en iyi burun estetiği yapan doktor, burun ucu estetiği, burun estetiği,geniş burun ameliyatı, Burun Estetiği, En iyi Burun Estetikçi En İyi Burun Estetiği Burun Ameliyatı, Burun Ameliyatı FiyatlarıBurun Estetiği Nasıl Yapılır? Burun Estetiğine Uygun Adaylar Kimlerdir? Burun Estetiği Riskleri Burun estetiği operasyonu sonrası burun ucunda düşme olur mu? Burun Estetiği Ameliyatında Planlama Sizin Burun Tipiniz Hangisi?

SORULARINIZI OP DR ALPER BAYRAKTAR' A  İLETMEK İÇİN TIKLAYIN

Yorumlar   

 
# CVP: Burun Estetiği (Estetik Rinoplasti)Onurcan 21-05-2016 11:31
burun estetiği olmak istiyorum fiyat aralığı ne kadar acaba?
 
 
# BurunEnes Alanbay 24-04-2016 10:19
Burnum konusunda takıntılarım vardı uzundu herkes burnumla dalga geçiyordu.Yaşım geldiği için estetik olmaya karar verdim ve şanşlıyımki alper hocayı buldum beni hayata yeniden döndürdü mutlu etti ondan allah razı olsun.Estetik olucaklar hiç tereddütsüz etmesin.
 
 
# CVP: Burun Estetiği (Estetik Rinoplasti)Canbazoğlu 29-10-2015 16:09
Bugün, operasyon sonrası 12. Günüm ve bandaj im açıldı. Düşündüğümden bile mükemmel oldu. (maşallah)... henüz odemlerim olduğunu söylenenlerin rağmen ben bayıldım burnuma. Sürekli aynaya bakıyorum. ☺ Sanal daki yorumları çok okuyup arastirmistim. Sonuçta bu operasyon için Alper beye karar vermiştim. Kesinlikle hiç yanılmışım. Alper beye tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Kesinlikle hiç tereddüt etmeden kendinizi ona teslim edebilirsiniz. İyi ki sizi tanımışım Alper bey.. çok çok cokkkk teşekkürler, sevgiler...
 
 
# CVP: Burun Estetiği (Estetik Rinoplasti)Dağıstan YARDIMCI 15-09-2015 07:25
burun
 
 
# CVP: Burun Estetiği (Estetik Rinoplasti)Dağıstan YARDIMCI 15-09-2015 07:24
burun amelyatı öncesi ve sonrası görünümü merak ediyorum
 
 
# CVP: Burun Estetiği (Estetik Rinoplasti)SerHaT 14-08-2015 07:07
Bende ameLiyaT oLmak isTiyom ama fşyatı pahalıya geLiyorr ..Bunu KarşıLamam Mümkün DeğiL Hoca'm uyGun Bir FiYaT oLsa Randevu aLacaKTımda arkadaş orTamından RaHatsız oLuyom BizimDe yaşama Hakımız Var ama NedenSe arKadaşLarı anLamıyom KurTuLmak Lazım Bu KabusTan Yaşın 18 :D uFak Bi BiLgi Verseniz HoCa'm :D Siz Bana Yardımcı oLabiLrsiniz LüTFennnnnnnnnn ...
 
 
# burun estetiği ameliyatıSena Der ki 26-08-2014 07:43
Alper Bey'e burun estetiği ameliyatı oldum. Birçok doktorla görüşmeme rağmen, bana en çok güven veren doktordur. Herkesin farkettiği genel burun hatlarımın sorunu dışında, sadece benim gördüğüm detaylı sorunları da farketmiştir. Derdimi anlatamama gerek kalmadan, o zaten beni direk anlamıştır. En önemli şeylerden biri de, ameliyat sonrası çok çabuk toparlanmam ve acısız bir burun ameliyatı geçirmiş olmamdır.
 
 
# burun estetiği = Op.Dr.Alper BayraktarGülşah Der ki 26-08-2014 07:38
Merhaba.. Ben dört sene önce burunumdaki kemikleri aldırmak ve düzgün bir görüntü oluşması için bir operasyon geçirdim fakat sonuç beni tatmin etmedi.. Bunun üzerine ikinci bir operasyon geçirmek istedim fakat aynı sonucu alacağımdan korktuğum için cesaret edemedim, güvenemedim.. Daha sonra çevremde burun estetiği yaptırmış olan arkadaşımın burunlarını gördüm, aldıkları sonuçlar çok iyiydi ve bana "Op.Dr.Alper Bayraktar'a gönül rahatlığıyla gidebileceğim bir dr. olduğunu, hem görüntü hemde nefes almakta hiçbir problemlerinin kalmadığını söylediler." İnternet üzerinden ve çevremde Alper Bey'in hakkında bilgisi olan eczacı ve dr. tanıdıklar yardımıyla da biraz daha bilgi edindikten sonra gitmeye karar verdim.. Gayet başarılı bir operasyon geçirdim, sonuç beni fazlasıyla memnun etti, gerçekten anlattıkları kadar başarılı ve gönül rahatlığıyla gidilebilecek bir dr., herkese tavsiye ediyorum.. Kendisine çok teşekkür ediyorum ...
 
 
# Burun EstetiğiCandan Says 20-08-2014 17:07
Hastalarına karşı son derece saygılı, sabırlı,güleryü zlü bir doktor,sizi korkularınızdan sıyırıyor,bilgi si ve becerisi dolayısıyla çok rahat ve güvenilir. Doktorum,sayeni zde sürekli ayna karşısına gidip yeni burnuma bakıp bakıp gülümsüyorum :)Binlerce teşekkür..
 
 
# nazan Says 04-07-2014 13:50
Burun estetigi
 
 
-1 # ali Says 04-07-2014 13:42
Daha önce detayları doktor beyle görüşmüştüm ve bi önceki operasyonla arasında en az 1 sene olması gerekiyormuş martta 1 sene doluyor ama ben mayıs ayında müsait olucam şimdiden randevu almam gerekiyormu?
 
 
+2 # elvan Says 04-07-2014 13:41
Horlamalarım var ve rahat nefes alıp veremiyorum. Özellikle spor yaptığımda nefes alış verişlerim çok sesli oluyor. Burnumun şeklindende rahatsızım. Ekli dosyada tarafınıza fotoğraflarımı gönderdim. İnceler ve herhangi bir müdahele gerekiyorsa kısaca özetliyerek fiyat dahil bir bilgi verirseniz sevinirm.
İyi Çalışmalar.
 
 
# melek Says 04-07-2014 13:40
Merhaba Alper bey benim sorunum burnumdan nefes almakta cok güçlük çekiyorum 10 sene once tomografi cektirmistim sinuzitler kistlesmis demislerdi birde burnumda kemer var ikisini birden düzeltmek mumkunmu burun tıkanıklığı icin sprey kullanıyorum zararlı oldugunu biliyorum ama baska türlü nefes alamıyorum artik burnumdan rahat nefes almak istiyorum bu arada morluklardan da cok korkuyorum ameliyatlariniz acik mi oluyor kapali mi bildigim kadariyla acik olursa morluk ve sislikler fazla oluyor ve 2 buçuk yasında kizim var birazda ondan dolayı erteledim cok hareketli biraz daha büyümesini beklemelimiyim ameliyat sonrası darbe olayından.ben Antalya'da yasıyorum burda eltim burnunda ameliyat oldu bende olacaktım ama onun ameliyatını gördükten sonra biraz daha erteledim yüzü cok morardi şişti ben 6 7 ay sonra Bandırma'ya gelicem o zamanda sizinlede yüz yüze gorusmek istiyorum mail atarsanız sevinirim
 
 
# eren Says 04-07-2014 13:33
fiyat öğrenmek
 
 
# mehmet Says 04-07-2014 13:32
Merhabalar hocam benim burun ucum sarkık tipplasti olacal şekilde bi ameliyat olma isteğim var rinoplastiden cekiniyorum siz tabi daha iyisini bilirsiniz ben resmimi gönderiyorum bide fiyat konusunda bilgi verebilirseniz sevinirim saygılar...
 
 
# öznur Says 04-07-2014 13:32
33 yasindayim 3sene once sinuzit amaliyati oldum burnum buyuk ve kemikli estetk olmak istiyorum arastirmalarim sonunda hakkinizda olumlu duyumlar aldim ortalama fiyat alabilimiyim
 
 
# aybala Says 04-07-2014 13:29
Küçükken yaşadığım ufak bir kazadan sonra burun şeklimde oldukça değişim oluştu.Şu an nefes problemi de yaşıyorum ve görüntüsünden de oldukça rahatsızım.Müsa it olduğunuz bir süre içinde gelerek bu problemi gidermek istiyorum :)
 
 
# doğan Says 04-07-2014 13:26
Burun ucumdaki sarkiklik beni rahatsiz etmekte ne yapilabilir ogrenmek istiyorum.
 
 
-1 # Nergis Says 04-07-2014 13:25
Burun ucu estetiği düşünüyorum..In gilizce Öğretmeniyim..g enelde cuma günleri izinliyim..rand evu verebilirseniz haftaya cuma sevinirim..resi m gönderiyorum ve sanal bir burun resmi görmek isterim..gönder irseniz çok mutlu olurum..teşekkü rler
 
 
# Bahtiyar Says 04-07-2014 13:24
merhaba doktor bey. Öncelikle şunu söylemek isterim ki, ameliyat etdiğiniz hastaların yorumlarını okudum inceledim ve o yorumlar sayesinde, sizinle şahsen görüşmesekte size çok güveniyorum ve saygı duyyorum. Soruma gelinceyse. Burnumla ilgili sorunlarım var,burun şekilim çok bozuk ve nefes almak çok zor oluyor bana. Kalbimde ağrılar oluyor,bazen çok halsizleşiyorum , ak ciğerim iğne sancılıyormuş gibi acı acıyo bazen, ellerimde nadiren uyuşukluk ve güçsüzlük oluyor, bu sorunlarımın nedeni nefes darlığım olabilir mi? İçinde olduğum bu durum beni asoysal hale getirdi herkesten utanıyorum. LÜTFEN BANA YARDIM EDİN DOKTOR...
 
 
# Hakan Says 04-07-2014 13:23
Sayın Alper bey,yaklaşık üç ay öncesinde burnumdan ameliyat oldum ancak ameliyat sonrası burnumun üzerinde alçıdan kaynaklanan bir yara ve aynı zamanda burun deliğimin biri oldukça küçük ve sağ taraf öne düşmüş şekilde neler yapabiliriz lütfen yardımcı olurmusunuz bu düzeltilebilir mi
 
 
# betül Says 04-07-2014 13:22
Daha önce kötü bir ameliyat geçirdim burnun ucundaki kıkırdakları tamamen almışlar. Şimdi kaburgadan kıkırdak alınarak burnun düzeltilmesi gerekiyor. Revizyon burun ücretinizi öğrenebilir miyim ?
 
 
# pınar Says 04-07-2014 13:19
merhabalar doktor bey arkadaşım sizde ameliyat oldu daha yeni AHTER ÇİÇEK onun tavsiyesi ile size ulaştım. bende sizden bilgi almak istiyorum. teşekkürler
 
 
# sercan Says 04-07-2014 13:13
Merhaba yaşım 19, burun estetiği yaptırmayı düşünüyorum iyileşme süresi ne kadar ve herhangi bir zararı olurmu
 
 
# yıldırım Says 04-07-2014 13:07
çok yapma durmayacak şekilde nasıl olur hocam?
 
 
# şelaleSays 04-07-2014 13:04
Benim burnumda kırık var ve burnum kemerli.Kırıkta n sonra biraz da eğrilme oldu.Ameliyat olmaktan korktuğum için estetik yaptırmadım.Ama burnumdan ameliyat olsam nasıl bir burnum olur onu da merak ediyorum .Bana bu konuda yardımcı olur musunuz?
 
 
# gizem Says 04-07-2014 13:01
Kliniğiz nerede kalıyor tam olarak ?
 
 
# Ecenur Says 04-07-2014 12:58
Benim burnumun ucu biraz dusuk çıkık duruyo ameliyatsız dolguyla kaldırılabilindi
ğini duydum. Konu hakkinda bilgi almak istiyorm ve bu burun dolgusunun fiyatı nedir
 
 
# Burcu Says 04-07-2014 12:56
burnumdan rahatsızım ne yapabilirim bilgi almak istiyorum
 
 
# Şule Says 04-07-2014 12:55
Merhaba burnumun düşük ve kanatlı olmasından şikayetciyim lütfen yardım
 
 
# Arzu Says 04-07-2014 12:54
Merhaba alper bey, ben burnumdan cok rahatsızım guzelım belkı ama burnum benı okadar ıtıcı yapıyor. Aylardır sureklı google ısmınızı yazmaktan yoruldum. Evet Artık amelıyat olmak ıstıyorum... Cok pozıtf duruyosunuz, bunuda kendımde hıssetmek ıstıyorum. Resmıme gercek yorumlarınızı ıstıyorum. Tesekkurler..
 
 
# Bahtiyar Says 04-07-2014 12:52
Meraba ALPER bey. Ben BAHTİYAR HÜSEYNOV. Sizinle daha önce görüşmüştük. size oldukça çok güveniyorum ve size ameliyat olmaya karar verdim, maddi durumların pek iyi olmadığımdan dolayı bu ameliyatın gerçekleşmesı uzun sürebilir ama ameliyat olursam nasıl bi burun şekline sahip olucağımı bilmek isterim. ilginiz için teşekkürler.
 
 
# Hamdi Says 04-07-2014 12:46
Burun kemigimm kalın uzunlugundan yana şikayettim yok lakın sag ve sol taraftan baktıgımda aşırı belli oluyor yandan bakıldgndaa nadir dedigim gibi uzun degil,kalın ne yapabilirim ameliyat fiyatlarını ögrenmek istiyorum :) Teşekkürler
 
 
# irfan Says 04-07-2014 12:45
benim burnumda kemer ve sırt bölümü sorunlu ,,resmi merak içinde beklıyorum amelyat ortalama ne kadar tutar ve sgk nın faydası olurmu çalışmalarınızd a başarılar dılerım saygılarımla...
 
 
# firdevs Says 04-07-2014 12:40
Alper Bey merhaba,
2009 yılında burnumdan kemik aldırmak suretiyle ameliyat oldum ve ameliyattan sonra burnumda eğrilik oluştu. bu durumdan çok rahatsızım bir kaç farklı doktorla görüştüm ve tam emin olamadım. istedikleri fiyatlarda açıkçası beni zorlayacak şekilde. sorunum nasıl çözülebilir. ameliyat olmazsam eğer ilerleyen zamanlarda problem oluşturur mu ( nefes almada vb. ) yardımcı olursanız çok sevinirim. iyi çalışmalar...
 
 
# Aşkın Says 04-07-2014 12:39
Burun Estetiği Olmayı Düşünüyorum Yalnız Bu Konuda Endişelerim Var. Nasıl Bir Burun Yapısına Sahip Olmam Gerekiyor ??Resimlerimden Yola Çıkılabileceğin i Okuyunca Size Ulaşmak İstedim. Fotografımı Yolluyorum Bu Konuda Bana En Yakışacak Burun Tipim Nasıl Olmalı. Sadece Ön Yüzden Güzel Görünecek Kalıp Tarzında Bir Burun İstemiyorum. Yakın Çevremde de Bazı Kötü Sonuçları Gördüm.. Üzgünken Sinirliyken Gülerken Her Haliyle Hoş durucak Bir Burun Estetiği Yaptırmak İstiyorum. Elimde Mevcut Olan Fotografımı Gönderiyorum, Bu Konuda Sizden Cevap Bekliyorum. Teşekkür Ederim ..
 
 
# dilek Says 04-07-2014 12:36
Ne kadar bi meblağ tutar ve ne gibi testler gerekli rica etsem bu konuda beni bilgilendirirmi siniz.?
 
 
# irfan Says 04-07-2014 12:35
Burnumda genisleme var daralmak istiyorum fiyat bilgisi verirseniz sevinirim
 
 
# levent Says 04-07-2014 12:33
iyi günler, ben daha önce (2009 yılında) bir burun ameliyatı geçirdim, sağlık amaçlı, fakat görsel olarak şekil bozukluğu oluştu ve nefes almakta zorluk yaşamaktayım.
Hem görsel bozukluğun giderilmesi, hemde solunum problemini çözmek adına burun estetik operasyonu düşünüyorum. Şuan yurt dışındayım Haziran ayında Türkiye ye dönmüş olacam,gelir gelmez zaman kaybetmeden yaptırmak istiyorum
 
 
# atilla Says 04-07-2014 12:29
Burun ameliyatı randevusu
 
 
# metin Says 04-07-2014 12:22
Burun ameliyatı olmak istiyorum...Bur numdaki kırık sebebiyle nefes alma problemi yaşamaktayım... Geceleri sürekli bu yüzden uyanmaktayım... SGK ve özel sigortam var...Ortalama ameliyat tutarı hakkında bilgi vermenizi rica ederim...
 
 
# aybüke Says 04-07-2014 12:21
Burnumda sanırım çatlak var, bu yüzden sanki şekli arada bir değişiyormuş gibi hissediyorum.
 
 
# selda Says 04-07-2014 12:20
alper bey burnumun yüzüme göre biraz büyük olmasından rahatsızım özellikle kilo verdikten sonra bunu daha da farkettim nasıl bir burun yapısı yüzüme daha uygun olur bilgi verir misiniz... teşekkürler
 
 
# yavuz Says 04-07-2014 12:18
Merhaba hocam, ben balıkesir polis okulundan yavuz kan gülsün hocam sizden bir isteğim olacaktı. Benim burnumda et var ayrıca estetikte yaptırmak istiyorum bununla ilgili sizden bilgi alabilirmiyim.b u konu hakkında sizinle telefonda görüşebilirmiyi m. Saygılarımla...
 
 
# oğuzhan Says 04-07-2014 12:17
Hocam iyi akşamlar öncelikle.23 yaşındayım.Buru n estetiği olmak istiyorum.Kıkır dak kalkıcak Burunda eğrilik var o düzelicek.Ortal ama bi fiyat öğrenmem mümkün mü.Şehir dışında çalışıyorm.Yakı nımn tavsiyesi ile ulaşıyorum size.ilginiz için şimdiden teşekkürler.
 
 
# yusuf Says 04-07-2014 12:16
burun esteteği için görüşmek ve arıntılı bılgı almak ıstıyorum
 
 
# onur Says 04-07-2014 12:15
Öncelikle merhabalar. Burnumun şeklinden ve uzunluğundan rahatsızlık duyuyorum, düzeltilmesi için gereken tıbbi müdahaleyi bu sene içinde kesin olarak yaptırmak istiyorum. Fakat burnumun ameliyattan sonra alacağı şekilden memnun kalmama gibi bir korkum var, burnumun ameliyat sonrası şeklini görsel olarak görmek gibi bir imkanım varsa şahsen görmek isterim. Bir doktorla görüştüm ve "ameliyat sonrası nefes almanızda problem olabilir olmaya da bilir, bu konuda size güvence sağlayamam" dedi. Ameliyatın zararları içerisinde böyle bir şey var mı acaba? Bu arada daha önce herhangi bir ameliyat olmadım, sürekli devam eden bir hastalığımda yok..
 
 
# kübra Says 04-07-2014 12:14
burnumda kemer var ve kemikten dolayı nefes almakta zorlanıyorum ameliyat fiyatını öğrenebilir miyim? Sağlık sigortası karşılıyor mu
 
 
# vahit Says 04-07-2014 12:13
burnum hangi tipe girmekte,operas yona uygun mudur?
 
 
# Burcu Says 04-07-2014 12:11
ameliyatsız burun estetiğinden bassetmişsiniz ama aradığımda çalısan ark bi bilgisi olmadığını anladım ne bileyim ben ya geelsin doktorla görüşsün şeklinde bir konuşma duydum siz bir estetikçi olarak tel böyle bir bilgi verilmesi bence size olan guveni ve disiplini sarsar benım nacizane fikrrim iyi çalışmalr
 
 
# İpek Says 04-07-2014 12:10
Merhaba, burnumun olmasi gereken sekli merak etmekle birlikte ameliyat sonrasi gercegi cok da yansitmayacagni dusunuyorum. Bir de kbb nin de yapmasi gereken saglik problemim de mevcut. Bu operasyonun maddi boyutunu da mumkunse ogrenmek istiyorum
 
 
# serpil Says 04-07-2014 12:09
Burnuma nasıl bir işlem uygulanabilir? Burnumda kemik eğriliği var. Ayrıca görüntüsünden çok rahatsızım.
 
 
# edaSays 04-07-2014 11:59
Ameliyatsiz estetik uygulanabilir mi ve ne kadar ücret öderim
 
 
# hasan Says 04-07-2014 11:55
burun estetiği için görüşmek istiyorum randevu tarihi verebilir misiniz?
 
 
# Yaprak Says 04-07-2014 11:53
Burnumda kemer var ve bunu yok etmek ve burun genişliğimi çok hafif daraltmak istiyorum balıkesirde dursunbey devler devlet hastanesinde eczacı olarak çalışıyorum ve oradaki doktorlara da danıştım düzeltilebilece ğini söylediler.Fiya tlarınız hakında bilgi almak istedim önceden zaten ayarlayabilirse m bu ctsi ya da pazar gününe randevu alamak istiyorum.
 
 
# betül Says 04-07-2014 11:47
Merhaba alper bey ben burun estetiği yaptırmak istiyorum. Ameliyat açık teknikle mi yoksa kapalı teknikle mi yapılıyor ve tamponlar bildiğimiz bez tampon mu yoksa silikon tamponlardan mı şimdiden teşekkürler iyi akşamlar
 
 
# müge Says 04-07-2014 11:37
Cumartesi günü için randevu almak istiyorum
 
 
# büşra Says 04-07-2014 11:36
Merhaba, uzun suredir aklımda olan burun estetiği fikri bu günlerde iyice kafamı karıştırmaya başladı. Öncelikle, çok fazla araştırdığımı bilmenizi isterim. Hem uzmanlar hem ameliyat öncesi ve sonrası gerekenler adına ne kadar zor bir süreç olduğunu biliyorum. Burnumdan memnun olmadığım için her şeyi göze aldım fakat iyi bir sonuç alır mıyım buna değer mi bilmiyorum. Su an Antalya'da okuduğum için orada ikamet ediyorum ama ameliyatı yaptıracağım tarihlerde Balıkesir'de olacağım, dolayısıyla belirli aşamalarda Bursa'ya gidip gelmem gerekecek. Detayları oldukça iyi bilmem gerekiyor. Diğer yandan işin maddi yönünü de öğrenmek istiyorum, bu da önemli bir konu. Ayrıca aşağıda fotoğrafımı yükleyip tahmını bir sonuç almak istiyordum fakat yüklemeyle ilgili bir problem var. Burnumun yanlarında içe doğru bir çokukluk var. Burnumla ilgili bir sağlık problemim yok ancak fiziksel olarak beğenmiyorum, büyük ve kotu duruyor. Yakın zamanda mailime dönüş yaparsanız çok sevinirim. Teşekkürler.
 
 
# Şükran Says 04-07-2014 11:34
Selamlar yurt dışından üç haftalığına gelicem bu zaman zarfında ameliyat mümkünmüdür fiyatlarınız nedir?
 
 
# hannaSays 04-07-2014 11:32
Burun ameliyatı fiyatını öğrenebilir miyim?ona göre randevu alıcam iyi çalışmalar
 
 
# Elif Says 04-07-2014 11:28
Burun estetiğini ne kadara yapıyor sunuz?
 
 
# Berna Says 04-07-2014 11:16
burnumu ameliyatsız düzeltmek istiyorum
 
 
# Ahmet Says 04-07-2014 11:14
burnumun şuan ki durumundan memnun değilim ve burun estetiği ameliyatları yüzde büyük değişiklikler yarattığını gördüğüm için bende beni tatmin edebilecek bir değişiklik yaratırmı diye merak ediyorum sanırım resim üzerinde bu değişiklikleri yapabiliyorsunu z bunu görmek isterim ayrıca yapılması düşünülen operasyonların muhasebeleştiri lmiş bir halde tarafıma bildirilmesini rica ediyorum...
 
 
# Melda Says 04-07-2014 11:08
Ben Ziraat Mühendisiyim ve polenlere karşı alerjim var.Son arazi görevimde çok tıkandım ve çok yoğun hapşurup krizine girdim daha sonra doktora gittim.Burnumda eğrilik olduğunu ve burun etlerin çok şişkin olduğunu bunun ancak ameliyatla çözülebileceğin i böylelikle alerjimin azlıcağını söyledi.ve bir tomografi çekindim sonucu aynen şöyledir:
sağ maksiller sinüs tavanında 8 mm çapında polipoid kalınlaşma mevcuttur.sfeno id sinüs sağ konka büllaza izlendi.alt konkalar hipertrofiktir. nazal septumda anteriorda sağa posteriorda sola s şeklinde deviasyon mevcuttur.dokto r bey bunun sonunda ameliyat olmam gerektiği istersem de estetik operasyonu geçireceğimi söyledi.sizlere sorum şudur ki;
gerçekten operasyon ile gerçekten alerjim geçer mi ve ekteki fotoğrafta göründüğü gibi burun estetiği olarak hoş görünür mü?
 
 
# Burak Says 04-07-2014 10:57
Burun estetiği fiyatları öğrenmek istiyorum.
 
 
# Zeynep Says 04-07-2014 10:55
Geniz eti operasyonu ve burun ucu kaldırma ameliyatı olmak istiyorum.
 
 
# Hayri Says 04-07-2014 10:48
Merhaba ana sayfada fotoğrafınızı gönderin burnunuz için yapılabilecek değişiklikleri gösterelim demişsiniz.Yaza karşı burun estetiği yaptırmayı düşünüyorum ama kararsızım buyüzden fotoğrafları gönderdim nasıl bir hale geleceğini fotoğraflarla gösterirseniz daha kolay karar verebilirim.İyi günler..
 
 
# İsmail Says 04-07-2014 10:38
Burnum için yapılabilecek estetik değişikleri görmek istiyorum.
 
 
# Fatih Says 04-07-2014 10:25
burnumu yaptırmak istiyorum acaba iyileşme süresi ve fiyatı hakkında bilgi verebilir misiniz teşekkürler.
 
 
# Vedat Says 04-07-2014 10:14
Merhaba burun yapımdan görüntü olarak ve ayrıca nefes almakta sorun yaşadığım için burun estetiği olmayı düşünüyorum.Est etik sonrası nasıl bir görüntü olur hayal edemiyorum,yard ımcı olursanız sevinirim.
 
 
# Ayşe Says 04-07-2014 10:10
İyi günler burnuma estetik düşünüyorum üst kısmındaki kemik için.Bir fiyat alabilir miyim?
 
 
# Onur Says 04-07-2014 10:09
Alper Bey daha önce bir doktora muayene oldum burnumun yamuk olduğunu söyledi ve ameliyat dedi.Şuan öğrenciyim ve yeşil kart güvencem var sadece.Burnum yamuk olmakla birlikte üstünde kemerde var.Acaba operasyonlarda yeşil kart geçerli mi veya ücretler nasıl? şimdiden teşekkürler.
 
 
# İsmail Says 04-07-2014 09:57
Ben balıkesirde oturuyorum fiyat aralığını öğrenmek istiyorum ona göre randevu alıcam.
 
 
# Ebru Says 04-07-2014 09:55
Burnumda kemer ve nefes alma problemim var görüşmek için randevu almak istiyorum teşekkürler.
 
 
# Nazlı Says 04-07-2014 09:49
Fiyat bilgisi ödeme seçenekleri nedir?
 
 
# Nazlı Says 04-07-2014 09:47
Burun estetik fiyatlarını öğrenmek istiyorum.
 
 
+5 # Sadullah Says 04-04-2014 21:10
ben burnumdan amelıyat olmak ıstıyorum. nefes almakda zorlanma gibi bı durumum yok fakat göruntu olarak rahatsız oluyorum. hic burnumdan amelıyat olacagım aklıma gelmezdi ama son bır sene ıcerısınde burnumda büyüklük ve seklın bozuk oldugunun farkına vardım. dogal duzgun bır buruna sahıp olmak ıstıyorum. lütfen bana yardımcı olur musunuz? şimdiden teşekkürler…
 
 
+5 # Serap Says 04-04-2014 21:09
Ben 32 yaşındayım.Uzun yıllardan beri içten içten burnumun uzunluğundan ve resim bile çektirmekten rahatsızdım.Bir kaç kerede dışarıdan da hafif esprili dalga geçme durumu oldu,ne kadar sanki aldırmıyomuş gibi görünsemde aslında problem yapıyordum.Şimd i artık yaptırmak istiyorum diye sesli düşünüyorum.Ail emden de “senin burnun güzel gerek yok diyolar ” fakat onları duymuyorum bile.Burnum yüzümün ortasında biblo gibi de kalsın demiyorum ama yüzüme uygun ,doğal görünsün ama birazda küçülsün diyorum.Hak verirsinizki maddi boyutu da önemli ama bu yolda da sizinle olma isteğindeyim.Lü tfen beni bilgilendirirmi siniz?
 
 
+5 # MerveSays 04-04-2014 21:05
Ben burun estetiği olmak ıstıyorum burnumdan cok utanıyorum . daha once burun amelıyatı oldum et vardı onu aldırdımm baya oluyor bu amelayatım. şımdede burnumu duzeltırmek ıstıyorum . nasıl burun yaptıracagım yada nasıl bır burun ıstedıgımı tam olarak bılmıyorum burnumun ustu kalkık burun ucu dusukk
 
 
+5 # Meliha Says 04-04-2014 21:03
Alıntılandı Meliha Says:
Merhaba Alper Bey ,
İlk soracağım soru ben 17 yaşındayım ve Burun Estetiği Ameliyatı yapmam mümkün müdür ?
Çünkü burnumun gereğinden fazla büyük olduğunu düşünüyorum . Kemikte var . Arkadaşlarım , yakınımdakiler hep benimle burnum hakkında dalga geçiyorlar . Özgüven diye bir şey kalmadı. Hayattan soğudum . Her gün aklıma takılıyor . Lütfen yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba, 16 yaşını geçen her bireye bu operasyonu yapıyorum. Burada önemli olan bu operasyonun 1 kere yapılıp ömür boyu doğal, yüz hatlarınıza uygun ve sağlıklı nefes alabileceğiniz bir burna sahip olmanız. Kliniği arayarak muayene için randevu almanız ve karşılıklı görüşmemizin faydalı olacağını düşünüyorum. Sağlıklı günler dilerim..
 
 
+5 # Meliha Says 04-04-2014 21:02
Merhaba Alper Bey ,
İlk soracağım soru ben 17 yaşındayım ve Burun Estetiği Ameliyatı yapmam mümkün müdür ?
Çünkü burnumun gereğinden fazla büyük olduğunu düşünüyorum . Kemikte var . Arkadaşlarım , yakınımdakiler hep benimle burnum hakkında dalga geçiyorlar . Özgüven diye bir şey kalmadı. Hayattan soğudum . Her gün aklıma takılıyor . Lütfen yardımcı olursanız sevinirim
 
 
+5 # Aysel Says 04-04-2014 20:53
Ben bu yaşıma kadar burun ameliyatını aklımdan bile geçirmemiştim, fakat ben büyüdükçe uzadığını düşünüyorum.
22 yaşındayım, doğallıktan yanayım ve gerçekten doğal bir burnum olacaksa yaptırırım ameliyatı.
Sizi çok uğraştıracağını düşünmüyorum bu yüzden ortalama bir burun estetiği ne kadara yapılıyor?
Cevabınızı bekliyorum.
Hoşçakalın.
 
 
+5 # Bahtiyar Says 04-04-2014 19:36
Message :
merhaba doktor bey. Öncelikle şunu söylemek isterim ki, ameliyat etdiğiniz hastaların yorumlarını okudum inceledim ve o yorumlar sayesinde, sizinle şahsen görüşmesekte size çok güveniyorum ve saygı duyyorum. Soruma gelinceyse. Burnumla ilgili sorunlarım var,burun şekilim çok bozuk ve nefes almak çok zor oluyor bana. Kalbimde ağrılar oluyor,bazen çok halsizleşiyorum , ak ciğerim iğne sancılıyormuş gibi acı acıyo bazen, ellerimde nadiren uyuşukluk ve güçsüzlük oluyor, bu sorunlarımın nedeni nefes darlığım olabilir mi? İçinde olduğum bu durum beni asoysal hale getirdi herkesten utanıyorum. LÜTFEN BANA YARDIM EDİN DOKTOR...
 
 
+5 # Doğan Says 04-04-2014 19:32
Message : Burun ucumdaki sarkiklik beni rahatsiz etmekte ne yapilabilir ogrenmek istiyorum. File upload 'photo' : IMG_16764736007 379.jpeg Gönderenin IP Adresi: 176.219.167.133
 
 
+5 # Nergis Says 04-04-2014 19:30
Burun ucu estetiği düşünüyorum..In gilizce Öğretmeniyim..g enelde cuma günleri izinliyim..rand evu verebilirseniz haftaya cuma sevinirim..resi m gönderiyorum ve sanal bir burun resmi görmek isterim..gönder irseniz çok mutlu olurum..teşekkürler
File upload 'photo' :
image.jpg

Gönderenin IP Adresi:
46.197.68.7
 
 
+5 # Ece Says 04-04-2014 19:19
Message :
Benm burnumun ucu braz dusuk çıkık duruyo ameliyatsz dolguyla kaldırılabilndi gini duydm. Konu hakkinda bilgi almak istiyorm ve bu burun dolgusunun fiyatı nedir

Gönderenin IP Adresi:
78.180.9.164
 
 
+5 # Burcu Says 04-04-2014 19:15
Message :
burnumdan rahatsızın neler yapılabilir bilgi almak ıstyrm
File upload 'photo' :
WP_20140402_001.jpg
 
 
+5 # Arzu Says 04-04-2014 19:13
Message :
Merhaba alper bey, ben burnumdan cok rahatsızım guzelım belkı ama burnum benı okadar ıtıcı yapıyor. Aylardır sureklı google ısmınızı yazmaktan yoruldum. Evet Artık amelıyat olmak ıstıyorum... Cok pozıtf duruyosunuz, bunuda kendımde hıssetmek ıstıyorum. Resmıme gercek yorumlarınızı ıstıyorum. Tesekkurler..
File upload 'photo' :
Nil%C3%BCfer-20140108-00501.jpg
 
 
+5 # Şule Says 04-04-2014 19:11
Message :
Merhaba burnumun düşük ve kanatlı olmasından şikayetciyim lütfen yardım....
File upload 'photo' :
image.jpg

Gönderenin IP Adresi:
83.66.243.95
 
 
+4 # Senem Says 01-03-2014 10:29
merhaba burnumun sağ tarafında dokunduğumda bir sertlik oluşmaya başlamıştı, zamanla büyüdüğünü hissettim. dışarıdan hafif belli oluyor. MR çektirdim, içeride herhangi bir kitle saptanmadı, kıkırdak dokuda kalınlaşma var. öğrenciyken üç defa burnumu deldirmiştim,bu yüzden olabilir diye düşünüyorum. bunun haricinde estetik açıdan burnumun şekli için istediğim değişiklik de var. Sizden randevu alıp görüşmeye gelmek istiyorum, görmeden birşey söyleyebilir misiniz bilmiyorum ancak burun estetik ameliyatı için ayarlamam gereken ücret ne kadardır?, ne şekilde sizden randevu alabilirim? ilginiz için şimdiden teşekkür ederim. cevabınızı bekliyorum.foto ğrafım ekte
File upload 'photo' :
75513_485870411451385_676480276_n.jpg

Gönderenin IP Adresi:
78.177.222.151
 
 
+5 # Esra Says 03-02-2014 08:54
burun estetği fiyatı nedir ?

burun estetiği yaptırmak istiyorumda ?
Esra hanım

Her ay ortalama 40-50 burun hastasına ameliyat yapiyorum. Gelirseniz
hastalarımızla tanışma veya telefonla konuşma şansınız olabilir. Her
dört hastamdan bir tanesi diğer doktorların ameliyat ettiği ve düzeltme
gerektiren hastalardır. Yüzünüze yakışacak olan burnu
tasarlayabiliyoruz.
 
 
+5 # Perihan Says 01-02-2014 08:27
Message :
yakın zamanda burun estetiği yaptırmak istiyorum , sanırım bunun için doğru adres sizsiniz
File upload 'photo' :
1255516_10151898293179759_10242242_n.jpg

Gönderenin IP Adresi:
94.55.254.152
 
 
+5 # Ali Güven 07-10-2013 17:34
Ben cekırge devlet hastanesınde 1 ayı gecık yattım iş kazası gecırmıştım ayagıma cene denılen 7 mtre uzunlukta cene girdı va bır tarafından girıp dıyerden cıktı cıkarkende etımı paraladı ben dedım bu ayak asla duzelmez ama doktorumum alper bayraktar gercekten cok guzel ve mukemmel bır doktormuş şimdı ayagım ıyı yavaş yavaş duzlıyo ona burdan cok teşekur edıyorum alper bey cok mukemmel bır doktor herkese tavsıze ederım.ellerıde rt görmesın her şeyınle gercekten cok mukemmel hastalara davranışı da onun sayesınde ıyıleştım allah razı olsun doktorum sna her zman duacı olacaagım saygılarımla herkese tavsıye edıyomum.ha hemşireleride aynı guler yuzlu muhteşem kadrosu var cok sagol alper bey ıyıkı varsın..
 
 
+5 # Metin 07-10-2013 17:33
kENDİSİYLE TANIŞMAMIZ GEÇEN AY GERÇEKLEŞTİ BURUN ESTETİĞİ KONUSUNDA YAPTIĞIM TÜM ARAŞTIRMALAR BURSADA BENİ DR ALPER BEY E YÖNLENDİRDİ.EST ETİK MERKEZİNE GİDEREK KENDİSİNE ULAŞTIM.OPERASY ON ÖNCESİ BİLGİLENDİRME GÖRÜŞMESİYLE BAŞLAYAN SÜREÇ OPERASYONLA SON BULDU.HERŞEY HARİKA KENDİSİNDEN EKİBİNDEN VE EN ÖNEMLİSİ AMELİYATIMIN SONUCUNDAN ÇOK MEMNUNUM KENDİSİNİ ŞİDDETLE VE KESİNLİKLE TÜM BURUN AMELİYAT ADAYLARINA TAVSİYE EDİYORUM DOKTOR BEY İYİKİ VARSINIZ SAYENİZDE YENİ BİR BURNUM VE YEPYENİ BİR HAYATIM VAR
 
 
+5 # Ümmüseleme 07-10-2013 17:31
Öncelikle herkese selamlar..Mehme t alper bayraktara geçtiğimiz ay burun ameliyatı oldum.Sonuçtan okadar memnunumki çevremdekilerin övgü yağmuruna tutuldum.. İlk gittiğim doktor Alper beydi. Sonra dedimki başka doktora gitmeye gerek yok.Çünkü kendinden okadar emindiki. O kendine okadar güveniyorduki bende çok güvenmiştim.. Ve sonuç tahmin ettiğimden dahada güzeldi.. Dağılmış psikolojim şuan çok iyi :) Herkese alper beyi tavsiye ederim. Son olarak yolunuz zaten ona düşecek :) Hocama teşekkürler.. Sevgiler..
 
 
+5 # Guest 16-08-2013 19:16
burnumdaki kemerden ve ucunun düşüklüğünden memnun degilim. nasıl bir operasyonla düzeltilir. bilgi akmak istiyorum
 
 
+5 # ramazan tosun 16-08-2013 19:15
slm hocam ben daha önce estetik burun amaliyatı oldum ama burnumun ucunu çok yukarı kaldırmış tekrar olmak istiyorum bir sakıncası varmı birde fiyatını öğrene bilirmiyim
 
 
+4 # Guest 16-08-2013 19:12
42 yaşında bayanım eşim memur. ev hanımıyım hocam benim problemim burundaki etler ve kemik eğriliği hiç nefes alamıyorum estetik ameliyatı olmak istiyorum acaba ameliyat masrafını kurum karşılarmı ne yapmam gerek.iyi çalışmalar
 
 
+4 # Guest 16-08-2013 19:10
Hocam öncelikle hayırlı geceler ben 19 yaşındayım ve burun estetiği olmak istiyorum gerçekten sinir bozucu bir şekilde sorun olmaya başladı artık bu durum benim için.Size bir resim göndersem bana ortalama fiyat çıkartmanız mümkünmüdür? Biran önce kurtulmak istiyorum
 
 
+4 # yelda turhan 16-08-2013 19:08
burnum için yapılabilecek fotograflı uygulamayı görebilir miyim? ayrıca bu işlemin maliyetini de öğrenmek istiyorum.
 
 
+4 # Guest 16-08-2013 19:07
mrb. ben burnumdaki kemerden cok rahatsız oluyorum.ne yapabilirsiniz amelyattan sonra nasıl durur merak ediyorum. ve aşagıyukar amelyatın ücreti nekadar tutar? şimdiden tskrle
 
 
+4 # BURÇİN 16-08-2013 19:04
merhaba hocam ben burun ameliyatı olmak istiyorum sivasta ikametgah ediyorum ama buranın drlarına güvenemiyorum daha küçük bir burun istiyorum fiyat olarakta yazarsanız sevinirim saygılar
 
 
+5 # Zeyno Aktaş 16-08-2013 19:03
Burnumum naail gorunceni merak ediyorum
 
 
+6 # Özge Değirmenci 16-08-2013 19:01
Bundan 20sene önce burun ameliyatı oldum ve burnumdaki kıkırdaklar temizlendi.Üç ay önce uludağ üniversitesinde muayene oldum hakan coşkun beye ve beni bu ayın ondokuzunda ameliyat öncesi için çağırdılar.Soru m şu burnumun çatısında çökme var ve kulak arkasından kıkırdak alınıp nakil yapılacak bu çökme düzelirmi yoksa estetik mi olmam gerekir.Bu konu hakkında bana kimse bilgi vermedi ayrıca estetik olmam gerekirse sigorta karşılar mı karşılamazsa bana kaça mal olur.Şimdiden cevap verdiğiniz için teşekkürler
 
 
+4 # bircan çetiner 16-08-2013 19:00
burnumu küçültmek istiyorum.neler yaptırabilirim
 
 
+3 # SEMİH TUFAN 16-08-2013 18:59
İyi günler benim bir kaç sorum olucaktı.Benim burnumdan ötürü sorunum var büyük duruyor yüzüme göre yan duruşlarda dahada dikkat çekiyor.Estetik ameliyatı ve rinoplasti hakkında bilgi almak istiyorum sizden birde buradan fotoğraf yollasam burnumun sağ-sol önden çekilmiş resimlerini ona göre bir yorum yapabilirmisini z ücretlendirme hakkındada hiç bir bilgim yok.
 
 
+6 # Guest 16-08-2013 18:57
Burun estetik fiyatlarınızı öğrenmek istiyorum
 
 
+5 # Guest 16-08-2013 18:56
Burnumdan sikayetciyim fakat yeni gorunumumden korkuyorun cirkin olucam diye
 
 
+4 # Guest 16-08-2013 18:55
Ameliyat olmayı düşünüyorum fakat dAHA SONRA BEĞENMEMEKTEN KORKTUĞUMDAN OLAMIYORUM BU YÜZDEN RESMİ SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM.
 
 
+4 # Guest 16-08-2013 18:54
merhaba Alper bey,
33 yaşındayım 20 yaşımda ilk ameliyatımı olmuştum, şimdi sağlıksız diyetlerden yüzümdeki yağ dokusu eridiğinden belkide burnum uzun görünüyor.yakın çevremde şekli güzel ama uuzn şeklinde yorum yapıyorlar.ayrı ca kanatları gülerken genişliyor.amel iyat ile bu duruma bir şey yapılabilirmi.a yrıca yüzüme ve de yağ dokusu yaptırmak gibi bir düşüncem var.ilginizem şimdiden teşekkürler. iyi çalışmalar.
 
 
+3 # Guest 16-08-2013 18:51
slm Alper bey ben burnumu düzeltme yaptırdım ama çok menün degılım yüzüme yakışmayan burnum oldu acaba dıyorum bıdaha yaptırsam fıyatı ne olur bana
 
 
+4 # ÖMER ERGÜN 16-08-2013 18:50
Merhabalar, burnumdan nefes almakta zorlanıyorum.Bu yüzden halihazırda ameliyat olmam gerek.Bu ameliyatı rinoplastiyle birleştirmek istiyorum.Önden yüzümün görüntüsünü beğensem de yandan çenemin geride olduğunu farkettim.Sizce çenem için implant nasıl olur?
Şu an y.dışındayım, eylül sonu TR\'ye dönüş yapacağım. Anasayfanızdaki \"fotoğrafınızı gönderin\" ne gibi değişiklikler yapılabileceğin i gösterin linkinden dolayı fotoğrafımı yolluyorum.
 
 
+4 # Guest 16-08-2013 18:47
bana resimlerimde burun ameliyati olduktan sonrakı şeklimi ve ne 1kadar bir ücret ödeyeceğimi söyleyebilirmis iniz hocam ayrıca devlet memuruyum.
 
 
+6 # hakki 05-12-2012 18:29
burun estetigi yaptirmak istiyorum alper bey bursada en iyi doktorlardan biri olarak size ameliyat olmak istiyorum fakat ucret konusunda bilgi almak istiyorum iyi calismalar doktor bey
 
 
+7 # Guest 22-02-2012 17:52
Burnum yuzume gore buyuk. Burun estetik ameliyati ortalama fiyatini ogrenmek istiyorum.Ayric a hastanede kalma durumu olursa ekstra para oduyormuyum. Gelmeden once randevu almak gerekirmi.Bilgi lerinize tesekkurler.
 
 
+8 # Guest 28-07-2011 04:32
bukadar net bılgılerı okuduktan ve ogrendıkten sonra koşa koşa,doktorun yolunu tutuyorum. umarım iyi bi sonuçla dönerim...
 

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

İSTANBUL BURSA ESTETİK MERKEZİ

ONLİNE KONSULTASYON FORMU

ONLİNE KONSULTASYON FORMU

Burun Estetiğinde En Uygun Fiyat Bize danışmadan karar vermeyin!

BURUN ESTETİĞİSanal Burun Tasarımı

Ameliyat sonrası oluşacak tahmini burun şeklinizi merak ediyorsanız bize resminizi gönderin.